دربارهٔ آموزشگاه رانندگی شاهین

تماس با آموزشگاه رانندگی شاهین

نشانی: نشانی: تهران، خیابان ۱۷ شهریور، پایین تر از پل شهید محلاتی، پلاک ۹۱۷، ساختمان شاهین

تلفن: ۳۳۰۲۸۲۳۸ - ۳۳۷۲۸۳۰۱ (۰۲۱)

ایمیل: info@shahin-ds.com


دربارهٔ آموزشگاه رانندگی شاهین

آموزشگاه رانندگی شاهین در سال ۱۳۴۰ با هدف تعلیم رانندگی، در محل فعلی تأسیس گردید و با تعداد محدودی خودرو فعالیت آموزشی خود را آغاز كرد و از آن زمان تا كنون به صورت پیوسته و مستمر با استفاده از مجرب ترین كادر آموزشی در خدمت شهروندان گرامی بوده است.
در سال ۱۳۸۰ كه در سایه باور و اعتماد نیروی انتظامی و راهنمایی، رانندگی جمهوری اسلامی ایران به توانمندی و تخصص بخش خصوصی، آزمایشات گواهینامه رانندگی به آموزشگاههای رانندگی تفویض و واگذار گردید، آموزشگاه رانندگی شاهین در زمره آموزشگاههای منتخب و مجری «طرح آموزش و آزمایش» قرار گرفت و با همكاری و تحت نظر پلیس محترم راهور ناجا و موسسه راهگشا فعالیت خود را در این زمینه آغاز نمود. هدف اصلی این مركز آموزشی، ارتقاء سطح و نحوه آموزش قواعد، اصول و فنون رانندگی و ارائه آموزش با كیفیت مطلوب و استاندارد به هنرجویان می باشند به طوری كه هنرجویان مبتدی پس از طی دوره آموزشی و كسب مهارت های لازم بتوانند با اعتماد و اطمینان خاطر به كنترل و هدایت خودرو در سطح شهر و متعاقباً جاده های بین شهری بپردازند.


آقای حميدرضا درستکار مدیر آموزشکاه رانندگی شاهین

سخن مدیر آموزشگاه

این آموزشگاه با استفاده از امكانات نرم افزاری و سخت افزاری و به كارگیری سیستم های هوشمند توانسته است امكانات مطلوبی را در جهت تكریم ارباب رجوع و تسهیل ثبت نام و برنامه ریزی كلاسهای آموزشی تئوری و عملی فراهم نماید و در سال ۱۳۹۱ نیز موفق به اخذ لوح تقدیر از سوی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گردید. امید است این آموزشگاه بتواند كماكان، با افتخار در خدمات شهروندان و جوانان عزیز باشد.

بدیهی است پیشنهادات و انتقادات سازنده هنرجویان محترم در جهت رفع نقایص احتمالی و افزایش كیفیت آموزش موثر و راهگشا خواهد بود.